Privatumo politika

BASF džiaugiasi, kad apsilankėte mūsų svetainėje ir išreiškėte susidomėjimą mūsų paslaugomis. BASF komandai asmens duomenų apsauga yra itin svarbi. Todėl mes užtikriname aukštą skaidrumo lygį ir jus informuojame apie:

  • Už duomenų apsaugą atsakingus BASF asmenis ir jų kontaktinę informaciją
  • Duomenų rinkimą, kai jūs apsilankote mūsų svetainėje ar kai naudojatės mūsų paslaugomis, ir duomenų rinkimo tikslus
  • Duomenų saugojimo laikotarpį
  • Duomenų rinkimo teisėtą pagrindą ir teisėtus BASF ar trečiosios šalies interesus
  • Šalis, dalyvaujančias duomenų tvarkyme ir asmens duomenų gavėjus

Taip pat, mes norėtume jus informuoti apie:

  • - Jūsų teises, susijusias su duomenų tvarkymu
  • - Mūsų naudojamus slapukus

Atsakingas asmuo/Duomenų valdytojas:

BASF UAB,

Sausio 13 -osios g. 4A

LT-04343 Vilnius, Lietuva

Lina Sakalauske

lina.sakalauske@basf.com

Telefonas: +370 5 2107450

(toliau – „BASF“)

Duomenų apsaugos pareigūnas:

Mūsų duomenų apsaugos pareigūnas yra p. Taika Hemmila. Jūs galite susisiekti su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu el. pašto adresu taika.hemmila@basf.com ar telefonu, numeriu Tel.: +358 40 661 9855.

BASF renka, naudojama ir saugo jūsų asmens duomenis pagal taikomus Duomenų apsaugos įstatymus. Asmens duomenys – tai bet kokia informacija apie fizinį asmenį, kurio tapatybė nustatyta arba kurio tapatybę galima nustatyti. Toliau mes informuojame jus apie asmens duomenų saugojimo ir naudojimo kategorijas, mastą ir tikslus.

Asmens duomenų surinkimas ir tvarkymas naudojant slapukus (angl. cookies) ir žurnalų įrašus (angl. logfiles)

(1) Remiantis BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktu, mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, siekiant užtikrinti individualesnį svetainės funkcionavimą bei analizuoti jūsų veiklą mūsų svetainėje. Slapukai yra mažas tekstinis dokumentas, kuris saugo tam tikrą informaciją apie vartotojo prieigos įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį, išmanųjį telefoną, kt.) tame įrenginyje. Kai toks įrenginys prisijungia prie mūsų serverio svetainės, serveris gauna slapukus. Serveris gali įvertinti slapuke saugomą informaciją skirtingais metodais. Slapukai leidžia, pvz., pateikti asmeniškai pritaikytą reklamą, remiantis surinkta informacija apie vartotojo veiklą, ir surinkti statistinius duomenis apie svetainės naudojimą. Jūs galite sutikti arba atsisakyti slapukų naudojimo savo naršyklės nustatymuose. Vis dėlto, jeigu nesutiksite su slapukų naudojimu, jūs galimai negalėsite naudotis visomis interaktyviomis mūsų svetainės funkcijomis. Daugiau informacijos apie jūsų asmens duomenų tvarkymą, naudojant slapukus, galite rasti mūsų Slapukų sąraše ir skyriuje apie Internetinių svetainių lankomumo analizės įrankio (angl. Web Analytics) naudojimą.

(2) Remiantis BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktu, kiekvienas tinklapis naudoja žurnalų įrašus (angl. logfiles), t.y. kiekviena puslapio užklausa, prisijungimo duomenys yra saugomi serverio žurnale. Išsaugotą duomenų įrašą sudaro ši informacija:

• Data, laikas, atidarytas failas, būsena, užklausa, kurią jūsų naršyklė atsiuntė į serverį, perduotų duomenų kiekis ir tinklapis, kuris jus nukreipė į užklausos puslapį (hiperteksto perdavimas), taip pat ir

• Naudotos naršyklės produkto ir versijos informacija, jūsų operacinė sistema ir jūsų kilmės šalis.

Mes naudojame žurnalų įrašus tik anonime forma (be jokių priskyrimų ar nuorodų apie jūsų asmenį) statistinei analizei, pavyzdžiui, siekdami išsiaiškinti kuriomis dienomis ir kuriuo laiku mūsų svetainėje patalpinti pasiūlymai yra populiariausi ir koks duomenų kiekis yra sugeneruojamas mūsų svetainėse. Žurnalų įrašai taip pat leidžia mums aptikti galimas klaidas, pavyzdžiui, klaidingas nuorodas ar programinės įrangos klaidas. Taigi, mes galime naudoti žurnalų įrašus tolesnei mūsų svetainių plėtrai. Mes niekada nesusiejame veiklos ir puslapių užklausų, kurios yra saugomos serverio įrašuose, su konkrečiu asmeniu. Mes pasiliekame teisę naudoti žurnalo įrašus, jeigu tam tikri faktai kelia įtarimų, jog vartotojai naudojasi mūsų svetaine ir/ar mūsų paslaugos neteisėtu ar sutarties neatitinkančiu būdu.

Asmens duomenų rinkimas ir tvarkymas naudojant internetinių svetainių lankomumo analizės įrankį (angl. Web Analytics)

Webtrends

Remiantis BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktu, ši svetainė naudoja Webtrends, internetinių svetainių lankomumo analizės paslaugą, kurią teikia Webtrends, Inc. (“Webtrends”). Webtrends naudoja slapukus, tekstinius dokumentus, kurie yra patalpinami jūsų kompiuteryje, siekiant padėti svetainei analizuoti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Slapukų pagalba sugeneruota informacija apie jūsų naudojimąsi svetaine yra įprastai perduodama Webtrends ir laikoma serveriuose Jungtinėse Amerikos valstijose.

Pagal 2016 m. liepos 12 d. Komisijos įgyvendinimo sprendimą (ES) 2016/1250, Europos Sąjungos duomenų valdytojui ar tvarkytojui leidžiama perduoti duomenis JAV organizacijoms, kurios, taikydamos autosertifikavimo procedūrą, patvirtino Komercijos departamentui, kad paiso ES ir JAV „privatumo skydo“ sistemos principų ir įsipareigoja jų laikytis. Webtrends, taikydama autosertifikavimo procedūrą, patvirtino, kad paiso ES ir JAV „privatumo skydo“ sistemos principų ir įsipareigoja jų laikytis.

Jeigu svetainėje aktyvuosite IP anonimizaciją, Webtrends sutrumpins IP adresą prieš jį perduodant Europos Sąjungos narėms, taip pat ir kitoms Europos ekonominės erdvės susitarimo šalims. Tik išskirtiniais atvejais, pilnas IP adresas yra išsiunčiamas ir sutrumpinamas Webtrends serveriuose JAV. IP anonimizacija yra aktyvuota šioje svetainėje. BASF vardu Webtrends naudos šią informaciją, siekdama įvertinti jūsų naudojimąsi svetaine, rengti ataskaitas apie svetainės veiklą ir teikti kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikla ir interneto naudojimusi, svetainės tiekėjui.

Webtrends nesusies jūsų IP adreso su jokiais kitais Webtrends turimais duomenimis. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą, pasirinkdami atitinkamus nustatymus savo naršyklėje. Vis dėlto, turėkite omenyje, jog tai padarę, jūs galimai negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis. Be to, galite nesutikti, kad Webtrends rinktų ir naudotų slapukais sugeneruotus duomenis ir duomenis, susijusius su jūsų naudojimusi svetaine (įskaitant jūsų IP adresą), parsisiuntę ir instaliavę naršyklės papildinį, kuris yra pasiekiamas:

http://optout.networkadvertising.org/#!/

• Webtrends-opt-out-Link (To Do SHE)

Tealium

Vadovaujantis BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktu, ši svetainė naudoja Tealium, internetinių svetainių lankomumo analizės paslaugą, kurią teikia Tealium, Inc. (“Tealium”). Tealium naudoja slapukus, tekstinius dokumentus, kurie yra patalpinami jūsų kompiuteryje, siekiant padėti svetainei analizuoti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Slapukų pagalba sugeneruota informacija apie jūsų naudojimąsi svetaine yra įprastai perduodama Tealium ir laikoma serveriuose Jungtinėse Amerikos valstijose.

Pagal 2016 m. liepos 12 d. Komisijos įgyvendinimo sprendimą (ES) 2016/1250, Europos Sąjungos duomenų valdytojui ar tvarkytojui leidžiama perduoti duomenis JAV organizacijoms, kurios, taikydamos autosertifikavimo procedūrą, patvirtino Komercijos departamentui, kad paiso ES ir JAV „privatumo skydo“ sistemos principų ir įsipareigoja jų laikytis. Tealium, taikydama autosertifikavimo procedūrą, patvirtino, kad paiso ES ir JAV „privatumo skydo“ sistemos principų ir įsipareigoja jų laikytis.

Jeigu svetainėje aktyvuosite IP anonimizaciją, Tealium sutrumpins IP adresą prieš jį perduodama Europos Sąjungos narėms ir kitoms Europos ekonominės erdvės susitarimo šalims. Tik išskirtiniais atvejais, pilnas IP adresas yra išsiunčiamas ir sutrumpinamas Tealium serveriuose JAV. IP anonimizacija yra aktyvuota šioje svetainėje. BASF vardu Tealium naudos šią informaciją, siekdama įvertinti jūsų naudojimąsi svetaine, rengti ataskaitas apie svetainės veiklą ir teikti kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikla ir interneto naudojimusi, svetainės tiekėjui.

Tealium nesusies jūsų IP adreso su jokiais kitais Tealium turimais duomenimis. Jūs galite išjungti slapukų naudojimą pasirinkdami atitinkamus nustatymus savo naršyklėje. Vis dėlto, turėkite omenyje, jog tai padarę, jūs galimai negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis. Be to, galite nesutikti, kad Tealium rinktų ir naudotų slapukais sugeneruotus duomenis ir duomenis, susijusius su jūsų naudojimusi svetaine (įskaitant jūsų IP adresą), parsisiuntę ir instaliavę naršyklės papildinį, kuris yra pasiekiamas [nuoroda].

Asmens duomenų rinkimas ir tvarkymas naudojant Kontaktinę formą

Jeigu pateiksite BASF savo asmens duomenis naudodamiesi mūsų kontaktine forma, jūs išreikšite savo sutikimą, jog BASF galėtų saugoti ir naudoti duomenis jūsų užklausų tvarkymui. Jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti sutikimą, nedarant poveikio sutikimu grindžiamo duomenų tvarkymo iki sutikimo atšaukimo teisėtumui. Daugiau informacijos rasite skiltyse Jūsų teisės ir Asmens duomenų saugojimo laikotarpis.

Naujienlaiškio gavėjų asmens duomenų rinkimas ir tvarkymas

BASF įmonėje mes atskleisime jūsų asmens duomenis tik tiems darbuotojams, kurie dalyvauja naujienlaiškio paslaugos jums teikime ir tik tokia apimtimi, kuri yra būtina siekiant šią paslaugą suteikti.

Jei pageidausite gauti naujienlaiškio prenumeratą, BASF rinks, saugos ir naudos jūsų asmens duomenis tik naujienlaiškio(-ių) pristatymo tikslu. BASF taip pat saugos jūsų IP adresą, siekdama turėti galimybę įrodyti jūsų duotą sutikimą. Naujienlaiškiu BASF informuoja jus apie BASF siūlomus produktus ir paslaugas, susijusias su pasėlių apsauga, taip pat apie produktų registraciją ar suteikia informaciją apie renginius.

Elektroninio naujienlaiškio siuntimui mes naudojame UAB Mailerlite, įsikūrusios Paupio 46, Vilnius, Lietuva, paslaugą Mailerlite (toliau – „Mailerlite”). Prenumeruojant vieną ar daugiau mūsų elektroniniu paštu siunčiamų naujienlaiškių, jūsų elektroninio pašto adresas, kurį pateikėte registracijos metu, yra perduodamas ir saugomas Mailerlite serveryje, Lietuvoje. Mailerlite mūsų vardu saugo ir naudoja jūsų el. pašto adresą tik naujienlaiškio siutimo tikslais. Paslaugų optimizavimui naujienlaiškyje įdiegtas analitinis pikselis. Šis pikselis yra visiškai anoniminis, juo neįmanoma nustatyti elektroninio laiško gavėjo.

Kiekvieno elektroniniu paštu gaunamo naujienlaiškio apačioje rasite nuorodą, kurią paspaudę bet kada galėsite atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos. Jūs taip pat bet kada galite atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos, atsiųsdami mums elektroninio pašto ar pašto žinutę aukščiau nurodytais adresais. Jeigu atšauksite savo sutikimą, atsisakydami prenumeratos, tai nedarys poveikio sutikimu pagrįsto duomenų tvarkymo, atlikto iki sutikimo atšaukimo, teisėtumui. Jūs galite pasirinkti atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos visais ar vienu iš aukščiau nurodytų naujienlaiškio siuntimo būdų.

Kai atsisakote naujienlaiškio prenumeratos, Jūsų asmens duomenys, kurie buvo saugomi, siekiant Jums persiųsti naujienlaiškį, bus ištrinti, jei toks ištrynimas neprieštarauja įstatymu nustatytiems duomenų saugojimo reikalavimams.

Jeigu nepatvirtinsite savo registracijos naujienlaiškio prenumeratai elektroniniu paštu ar trumpąja SMS žinute (žiūrėti aukščiau), mes ištrinsime Jūsų atitinkamus duomenis per 24 valandas nuo patvirtinimo reikalaujančio laiško ar trumposios SMS žinutės jums išsiuntimo.